Adsız tasarım (18).png

HİKAYEMİZ

Biz, saksılarındaki bitkilere her sabah günaydın diyen, suyunu gübresini eksik etmeyen, evinden uzak kaldığında çiçeklerini komşularına emanet eden anne-babalar ile büyüdük.  Green Zebra BioStick™'leri hayal ederken bu sevgiden ilham aldık. Her gün çiçek ve yapraklarını kontrol eden, bir tane yaprağı bile düşse üzülen anne, baba, eş, dostu üzmemek için neler yapabileceğimizi düşündük.

Türkiye’nin ilk enzim üreten biyoteknoloji şirketi olarak, evdeki çiçeklerinizi mutlu edecek bir formül bulduk!

Green Zebra BioStick™’lerin amacı, evlerinizi, balkonlarınızı ve bahçelerinizi renklendiren süs ve hobi bahçeciliği bitkilerinizin toprağını canlandırmak, onları hastalıklardan korumak ve ihtiyaçları olan besinleri almalarına yardımcı olmaktır. İçerisinde bitkinizin toprağında olması gereken fakat çevre etkileri ve beslenme ile gittikçe azalan, tamamen DOĞAL faydalı mikroorganizmalar bulunur. Bunu bir çeşit ‘bitki probiyotiği’ gibi düşünebiliriz. Bitkinizin sağlıklı gelişebilmesi için toprakta faydalı bakterilerin olması ve besin emilimi için bitkinize yardımcı olması gerekir. Fakat saksı bitkileri uzun süre aynı toprak kaldığı için ve kimyasal ilaçlar kullanıldığı için biyolojik çeşitlilik giderek azalır.

 

Green Zebra BioStick™ Kökleri sıklaştırır; Çiçek, Sebze, Meyve verimini DOĞAL YOLLARLA 2 kata kadar artırır! Bitkilerinizi mantar, bit, küfe karşı kimyasal ilaç kullanmadan DOĞAL BAĞIŞIKLIK ile korur!

 

Saplayın, sulayın, farkı görün!